D Durham-Lad Well-known member May 14, 2012 #21 Would you like them individually gift wrapped as well mate lol
M Mogthemackem Well-known member May 14, 2012 #22 0.10p per ounce. Very cheap Ed. Thought 10p an ounce was cheap enough lol